אודות

החברה עוסקת בשני תחומים עיקריים: יצור דלתות פלדה ומוצרים לענף הבניה ועיבוד תעשייתי של פחי פלדה לענף התעשיה. החברה החלה את דרכה ב-1949 כמסגריה צנועה שהוקמה ע”י מייסד החברה ומי שהתווה את דרכה, מר אברהם רינגל ז"ל.

כיום זהו מפעל מודרני המוביל בתחומו בארץ וידוע באיכות מוצריו גם בחו"ל. הוא ממוקם באזור התעשיה ברמלה, משתרע על שטח של כ-8000 מ"ר ומעסיק מעל 120 עובדים.

מוצרינו בעלי תו תקן. כמו כן הוסמכנו לנהל מערכת אבטחת איכות ISO 9000. חלק ממוצרי החברה מיוצר בהסכם ידע עם חברת CECO DOOR PRODUCTS מקבוצת ASSA ABLOY העולמית ועומד בתקני UL האמריקאים.

בין מוצרינו בתחום עיבוד הפח ניתן למצוא: מארזי מתכת שונים, פרופילים שונים, מכלולי מתכת מורכבים, אביזרים המיוצרים בכבישה, עבודות חיתוך לייזר.

עם לקוחותינו בענף הבניה נמנים יזמים וחברות בניה מהמובילות בענף בארץ ובעולם. עם לקוחותינו בתחום עיבוד הפח ניתן למצוא את מפעלי התעשיה הבטחונית, התעשיה האזרחית, תעשית מוצרים ליצור אנרגיה, יצרני מעליות, יצרני מערכות מיזוג אויר ועוד. כמו כן נמנית החברה על קבוצת RST-INTERNATIONAL. אשר עוסקת בשירותי יעוץ וביצור מוצרים ללקוחות בחו"ל

Close Window